Особистий кабінет

Доставка

Доставка по Україні

Доставка здійснюється впродовж 1-2 днів після внесення повної оплати за замовлення або накладеним платежем при передоплаті 200грн за вашим бажанням. Накладеним платежем не відправляються замовлення, у яких використаний промокод та товари, які відносяться до натільної білизни (рукавиці, білизна).
Безкоштовна доставка замовлень від 4000грн за умови повної передоплати.

Службою доставки Нова Пошта

Відправка товару зі складу Urban Planet здійснює в день замовлення, якщо оплата отримана до 15 години поточного дня (окрім суботи, неділі та державних вихідних). Замовлення здійснені в неділю обробляються в першу чергу наступного робочого дня.

Термін доставки службою Нова Пошта становить 1-3 дні (залежить від розміщення населеного пункту). Ви можете замовити доставку у відділення Нової Пошти або кур'єром у зручне для вас місце.

Важливо! Перевіряйте товар відразу при отриманні у відділенні Нової Пошти в присутності працівника компанії. При виявленні пошкодження упакування чи механічних пошкоджень товару ви можете відмовитися від замовлення чи виставити претензію службі доставки Нова Пошта. Сума замовлення вказується без врахування ціни доставки.

Оплата за послуги доставки здійснюється в момент отримання замовлення у відділенні або безпосередньо кур'єру. Тарифи на доставку встановлюються компанією перевізником Нова Пошта. При отриманні замовлення необхідно мати при собі паспорт або водійські права. Отримати замовлення може тільки людина на яку оформлена доставка.

Після посилання замовлення ви будете проінформовані одним із доступних для вас способів:

  • за допомогою VIBER-повідомлення;
  • SMS-повідомлення;
  • електронною поштою.

Ви можете відстежувати статус замовлення в особистому кабінеті.

Доставка закордон

Службою доставки Укрпошта

Посилання товару зі складу за кордон відбувається протягом 1-3 днів з моменту отримання оплати. Терміни доставки службою Укрпошта становить 14-30 днів. Тарифи на доставку встановлюються компанією перевізником Укрпошта. Вартість доставки буде включена в суму замовлення.

Після посилання замовлення ви будете проінформовані одним із доступних для вас способів:

  • за допомогою VIBER-повідомлення;
  • SMS-повідомлення;
  • електронною поштою.

Ви можете відстежувати статус замовлення в особистому кабінеті.