Особистий кабінет

Способи оплати

Приват24

При оформленні замовлення, виберіть спосіб оплати Приват 24, сайт автоматично вас переадресує на сервіс Приват 24. Після авторизації вам стане доступний рахунок для оплати. Комісія за послуги банку - це додатковий платіж, який становить 0,5% від суми вашого замовлення.

На карту Приватбанку

Оплата здійснюється за допомогою терміналів самообслуговування або каси ПриватБанку. Для оплати цим способом виберіть послугу «Банківський переказ» і вкажіть реквізити, які будуть відправлені після оформлення замовлення. Комісія за послуги банку становить 0,5% від суми вашого замовлення.

Зверніть увагу! Для швидкої обробки замовлення, скористайтеся терміналом ПриватБанку. Гроші з інших терміналів самообслуговування можуть надходити від 3-х до 10-ти робочих днів. Для швидкої обробки замовлення вказуйте номер замовлення в призначенні платежу.

Якщо ви не отримали повідомлення з реквізитами, зверніться до операторів інтернет-магазину по одному з мобільних номерів 063 063 17 17/050 225 46 94/096 674 06 99.

Liqpay

Власники карт VISA або MASTERCARD можуть оплатити покупку з будь-якої країни світу за допомогою web-інтерфейсу Liqpay. Щоб скористатися цим способом оплати, необхідно ввести дані карти і підтвердити оформлення за допомогою коду безпеки.

Зауважте, комісія складає 2,75% від вартості замовле