Особистий кабінет

Умови конфіденційності

Конфіденційність інформації (даних)  має велике значення для нашої компанії, і ми хочемо бути відкритими та прозорими при обробці ваших персональних даних. Ці Умови конфіденційності (надалі – Умови) діють для всіх інтернет-користувачів (надалі – клієнти, користувачі, Ви, покупці) сайту https://urbanplanet-streetwear.com/ та мобільного додатку.

  1. Володільцем інформації, яка збирається протягом відвідання та використання сайту https://urbanplanet-streetwear.com/  та/або мобільного додатку є Фізична особа-підприємець Шипіль Станіслав Володимирович (надалі – ми, компанія, Володілець).
  2. Ці Умови є договором приєднання, а тому використання  Вами сайту https://urbanplanet-streetwear.com/ та/або мобільного додатку свідчить про приєднання до цього договору повністю та підтверджує вашу вільну згоду з наведеними нижче умовами. Під використанням веб-сайту та/або мобільного додатку розуміється покупка товару клієнтом без реєстрації (як гість), покупка товару клієнтом в один клік, покупка товару клієнтом при залишенні заявки на callback, реєстрація покупця на веб-сайті.
  3. Ми ніколи не передаємо, продаємо або замінюємо Ваші дані для маркетингових цілей третім особам. Персональні дані можуть бути поширені третім особам лише на підставі та  у спосіб визначені чинним законодавством України. 
  4. Наша компанія також має право передати персональні дані, базу персональних даних, до якої включені Ваші персональні дані повністю або частково третім особам без попереднього повідомлення про це у наступних випадках: особам, у ведення, володіння або власність яких передано сайт та/або мобільний додаток; особам, що є пов’язаними/афілійованими з нашою компанією.
  5. Наша компанія здійснює обробку персональних даних користувачів будь-якими способами з метою належного надання послуг клієнтам (ідентифікація, авторизація, відновлення паролю, надсилання інформації про акції, знижки, новинки, тощо,  оформлення замовлення клієнта, а також для інших дій, що необхідні для належного надання послуг та реалізації товарів).
  6. Під час використання клієнтами сайту та/або мобільного додатку ми здійснюємо збір та обробку їх даних, а саме:
 • даних, що надаються вами при реєстрації на сайті та/або в мобільному додатку, при здійсненні он-лайн покупок, при залишенні заявки на callback. У цьому випадку ми будемо обробляти та використовувати такі категорії особистих даних:
 • контактну інформацію, таку як ім'я, прізвище, дата народження, адреса проживання (реєстрації), адреса електронної пошти та номер телефону,
 • платіжну інформацію та історію платежів,
 • інформацію про замовлення,

Якщо у вас є обліковий запис Urban Planet ми також будемо обробляти ваші особисті дані, надані стосовно облікового запису, наприклад:

 • ідентифікатор рахунку;
 • історія покупок. 
 • файли cookies (при наданні вами дозволу у вікні сайту, що з’являється при вході на сайт. Якщо «cookies» будуть відключені, ви можете не отримати доступ до важливих функцій або відмінних рис нашого сайту і використання сайту може бути обмеженим);
 • ір-адреси;
 • параметри та налаштування інтернет-браузерів.
  1. Для кожної конкретної обробки особистих даних, які ми збираємо від Вас, ми повідомимо вам, чи є надання конкретних персональних даних обов’язковим або ж добровільним.
  2. Володілець включає дані користувача до баз персональних даних користувачів сайту та/або мобільного додатку з моменту, коли користувач вперше починає використовувати сайт та/або мобільний додаток, а також постійно увесь період, протягом якого користувач використовує будь-який сервіс сайту та/або мобільного додатку. Ми зберігаємо ваші персональні дані протягом періоду, необхідного для досягнення цілей збирання та обробки персональних даних, з урахуванням норм чинного законодавства України.
  3. Ми будемо докладати зусилля, для того щоб інформація, яку Ви надаєте використовувалась для цілей зазначених на нашому сайті (залишалась конфіденційною). Володілець використовує знеособлені дані для цільового надання рекламних та/або інформаційних матеріалів; для проведення статистичних досліджень; будь-яких інших цілей відповідно до мети проведення діяльності Володільця.
  4. Наші інтернет-клієнти мають усі права щодо захисту їх персональних даних, які передбачено чинним законодавством України, зокрема статтею 8 Закону України «Про захист персональних даних».
  5. Обробка персональних даних здійснюється у дата-центрах, де розміщується обладнання, що забезпечує функціонування Сервісів. Володілець приймає усі передбачені законодавством заходи для захисту персональних даних Користувача, зокрема, обробка персональних даних здійснюється на обладнанні, що міститься у охоронюваних приміщеннях із обмеженим доступом.
  6. Володілець має право змінювати умови цього договору (Умов конфіденційності) в односторонньому порядку. У цьому випадку усі зміни будуть опубліковані за цією адресою та в мобільному додатку  і будуть обов’язковими для Користувача через 7 днів від дня такої публікації
  7. Використовуючи сайт https://urbanplanet-streetwear.com/ та мобільний додаток, Ви погоджуєтесь з цими Умовами конфіденційності. У разі, якщо Ви не згодні з Умовами конфіденційності, будь ласка, не користуйтеся сервісами сайту https://urbanplanet-streetwear.com/ та мобільним додатком.