User Profile

Urban Planet - український бренд, що перетворює ідею в речі

Urban Planet about us

 

Історія бренду Urban Planet почалася в середині 2010 року. У засновника бренду Станіслава Шипіля був стартовий капітал у розмірі 42 долари і мрія — створювати якісний одяг і аксесуари у стилі street wear. Все почалося із 10 футболок та 20 худі із дизайнерськими принтами. А сьогодні Urban Planet — популярний український бренд із власним виробництвом і великою креативною командою.

Щороку бренд змінювався, як і все навколо. Ми були весь час частиною стріт культури: брейкінгу, графіті, діджеїнгу, МС. Частково підтримували навіть скейтбординг, бмх та роллерблейдинг. В певні роки стали залежними від сноуборду і це проявляєтся в наших речах.

Але основи культури завжди на першому місці. Всі дизайни проходять шлях від ідеї до трансформації і втілення в речах. Багато хто пам’ятає те з чого все починалося та зараз бренд це сильна команда з дизайнерів з різних куточків світу, де ідея стоїть на початку кожної речі.

Вважаємо, що речі позбавлені цінності, якщо не підкріплені ідейним задумом. Бути одним з тисячі інших світшотів/толстовок чи футболок, це точно не про нас.

Наші покупці не мають бути копіями інших, тому ми слідуємо чіткому плану - перетворювати ідеї в речі.