Приват24 

Під час оформлення замовлення, оберіть спосіб оплати Приват24, сайт автоматично вас переадресує на сервіс Приват 24. Після авторизації вам стане доступний рахунок для оплати. Комісія за послуги банку — це додатковий платіж, який складає 0,5 % від суми вашого замовлення

На карту Приватбанку

Оплата здійснюється за допомогою терміналів самообслуговування або каси Приватбанку. Для оплати цим способом виберіть послугу «Банківський переказ» вкажіть реквізити, які вам буде надіслано після оформлення замовлення. Комісія за послуги банку складає 0,5 % від суми вашого замовлення.

Зверніть увагу, для швидкої обробки замовлення, скористайтесь терміналом Приват Банку. Гроші з інших терміналів самообслуговування можуть надходити від 3-х до 10-ти робочих днів. Для швидкої обробки замовлення вказуйте номер замовлення в призначенні платежу.
Якщо ви не отримали повідомлення із реквізитами, зверніться до операторів інтернет-магазину за номером гарячої лінії 
0 800 303 130 (дзвінки по Україні безкоштовно) або за одним із мобільних номерів 063 063 17 17/ 050 225 46 94 / 096 674 06 99

Liqpay

Власники карт VISA або MASTERCARD можуть оплатити покупку з будь-якої країни світу за допомогою web-інтерфейсу Liqpay. Щоб скористатись цим способом оплати, необхідно ввести дані карти та підтвердити оформлення за допомогою коду безпеки. Зауважте, комісія складає 2,75% від вартості замовлення.


Дякуємо за ваше звернення!
Ми зв'яжемось з вами протягом 10 хвилин.