Urban Planet Streetwear

Київ, пр-т Московський, 23, ТЦ "Городок", 1 поверх

093-065-71-21

099-439-72-20

098-103-04-78

096-674-06-99

Про нас

Історія бренду вуличного одягу Urban Planet почалася в середині 2010 року в Рівному.

Творці бренду були в темі вуличної моди ще з 2007 року. Їм завжди була близька ідея створення якісного вуличного одягу за доступною ціною.

У 2010 році спільно з українськими райтерами (графіті-художниками) було задумано зробити кілька футболок. Підсумком такої задумки став випуск у серпні 2010 перших трьох моделей футболок і толстовок.

Після цього вирішили просувати вуличну моду в маси і випускати якісні речі під брендом Urban Planet (UP). Вже в кінці вересня ринку було представлено 5 моделей шапок орієнтованих на любителів streetwear. А через місяць бренду надали статус Limited.

Що значить статус Limited? Вся продукція випускається під брендом Urban Planet випускається партіями 50-100 одиниць і розповсюджується по всій Україні. Ми впевнені, що наш покупець буде завжди і скрізь виглядати оригінально, адже володарів таких речей дуже мало.

Limited – це статус і оригінальність, коли ти в вуличному одязі від Urban Planet.

У грудні 2010 вийшла перша колекція під статусом Limited – “Night Lights”. І з цього часу всі наступні колекції спрямовані на дотримання статусу Limited.

Кожен сезон ми створюємо нові колекції, при цьому прагнемо кардинально відрізнятися від інших і слідувати актуальним тенденціям в світі вуличної моди.

Всі речі відшиваються в Україні, але найчастіше виробничі лінії не готові до поставлених завдань, тому витрачається багато часу і сил, щоб домогтися виняткової якості продукту Urban Planet. Тканини для пошиття речей закуповуються на фабриках преміум-класу в Європі. Ми використовуємо тільки надійну фурнітуру, яка не підведе в самий відповідальний момент. Перед відправкою кожна річ проходить контроль якості. Але навіть якщо клієнтові щось не підійшло або не сподобалося, він може повернути або обміняти товар на протязі 14 днів.