Urban Planet Streetwear

Київ, пр-т Московський, 23, ТЦ "Городок", 1 поверх

093-065-71-21

099-439-72-20

098-103-04-78

096-674-06-99

Гарантії

Повернення і обмін товару

Будь-який товар, придбаний в нашому інтернет-магазині, може бути повернений і/або обміняний на протязі 14 днів з дня покупки.

У разі якщо товар не підійшов – відразу зв’язуйтеся з менеджером, і ми організуємо повернення. За бажанням клієнта ми завжди робимо обмін або повернення товару.

Якщо товар ідеально новий, повністю укомплектований і всі подарунки на місці, то повернення здійснюється з компенсацією повної вартості товару за винятком вартості доставки. Доставку повернення в інтернет-магазин оплачує клієнт. Повернення грошей здійснюється на карту Приватбанку.

Зробити обмін можливо лише за наявності відповідного товару на складі. Доставка повернення і підходящого товару оплачується клієнтом.

У разі виявлення браку або некомплекту – негайно зв’язуйтеся з менеджером по телефону: +38 063 226 27 01 (з 10:00 до 17:00) і ми розберемося в ситуації. Якщо ви отримали бракований товар з нашої вини, то ми повернемо всю суму замовлення, включаючи доставку.

Режим розрахунків при обміні / поверненні товару

Якщо ваша посилка була відправлена ​​за передплатою, ми запропонуємо повернути гроші на банківську картку або відправити інший товар, на ваш вибір. Повернення грошових коштів на карту виконується відразу після отримання товару, що повертається.
Якщо відправлена ​​посилка по післяплаті, не підходить повністю і не оплачена у відділенні «Нової пошти», в такому випадку від посилки необхідно просто відмовитися і повідомити нам. Ми відкликаємо посилку. Ви нічого не сплачуєте і заповнюєте форму відмови від посилки на «Новій пошті».

Якщо посилка, відправлена ​​післяплатою не підходить частково, в такому випадку посилку необхідно прийняти (сплативши повну суму післяплати) і тут-же відправити не підходящі товари нам за ваш рахунок, як тільки ми її отримаємо, зможемо повернути гроші на банківську картку або запропонувати інший товар на ваш вибір. Обов’язково повідомте про це менеджера.

Умови доставки товару для обміну

Товар, який вам не підійшов необхідно відправити у Рівно «Нової поштою». Всі дані для зворотньої доставки вам повідомить менеджер.

Вам необхідно повідомити менеджеру магазину номер накладної та побажання по поверненню або обміну товару за номером: +38 063 226 27 січня (з 10:00 до 17:00)